Napisz wozekdlapsa@vp.pl lub zadzwoń 602 476 155

Wózek dostarczamy w stanie gotowym do użycia (nie trzeba go składać). Wózek można precyzyjnie wyregulować do wymiarów psa. Wózek wykonany na wymiar dla każdego psa indywidualnie. Realizacja do 3 dni. Każdy oferowany przez nas wózek posiada gwarancję na okres 24 miesięcy.

Do wózka dołączona szczegółowa instrukcja obsługi i regulacji wózka + trochę części zamiennych (taśma nośna, osłonka z gąbki, karabińczyki, regulatory, zaciski).

Cena wózka, całkowicie wyposażonego w zależności od wielkości psa waha się w przedziale od 290 – 700 PLN.

Cena szelek (uprzęży rehabilitacyjnej) to 59 PLN.

Jak dokonać pomiarów?

1. Wózek – pomiarów proszę dokonać „sztywną miarką” np.: metr stolarski. Szczególnie dokładnie proszę podać wymiar F – jest to jedyny wymiar, który nie podlega regulacji w wyrobie gotowym. Wymiar F – proszę zmierzyć „na styk”. Pomocne może być pionowe przyłożenie do jednego z boków pieska np.: deseczki i pomiaru dokonać od deski do drugiego boku. Ja i tak dodam 3-4 cm, żeby pieska nie obcierało. Pomiarów dokonujemy na psie w pozycji stojącej, więc należy pieska mierzyć najlepiej w 2 osoby, jedna podtrzymuje go w pozycji stojącej, a druga osoba dokonuje pomiarów.

Zdecydowanie odradzam stosowanie do pomiarów centymetra krawieckiego, stalowej zwijanej miary itp. giętkich „urządzeń pomiarowych”. Lepszym rozwiązaniem jest wtedy mierzenie np.: prostym kijkiem.

2. Szelki są regulowane na każdej łapie i również regulowana jest długość smyczy podtrzymującej. W pachwinach są wykończone ochronną gąbką przeciw ewentualnym obtarciom. Na prośbę klientów zaczęliśmy standardowo stosować połączenie szelek z obrożą psa – również regulowane. Uniemożliwia to ewentualne zsuwanie się szelek.

Napisz wozekdlapsa@vp.pl lub zadzwoń 602 476 155